Prodej pozemku - vydáno stavební povolení na stavbu

Zobrazit byt na mapě    Vytisknout

Zakázka č. 170007


Poznámka: povolení na stavbu Střediska pro výrobu alternativních topných pelet s vlastním energetickým zdrojem, s využitím biomasy suchou fermentací.
Okres: Nový Jičín
Lokalita: Vražné - Hynčice
Vlastnictví: Osobní
Velikost: Nespecifikováno
Výměra: 32.322m2
Volné od:
Financování:
Cena: 16.100.000,- Kč
Pozn. k ceně: K jednání
Nabízíme k prodeji komerční pozemky včetně stávajících staveb, které jsou na pozemcích postaveny. Pozemky jsou přístupné z obecní komunikace, která jimi prochází, kdy uvedená lokalita je uzemním plánem určena jako plocha pro lehký průmysl. Celková výměra pozemků činí 32.322 m2 a nachází se v obci Vražné - Hynčice. Pozemky se nachází vzdušnou čarou ve vzdálenosti 650 m od dálnice D1 (Ostrava ? Praha), na kterou je sjezd po 4,4km z rychlostní komunikace, která spojuje lokalitu s dálnicí. Lokalita se nachází ve vzdálenosti 4 km od Oder, 12 km od Hranic a 14 km od Nového Jičína.

Městským úřadem Odry je na uvedené pozemky vydáno stavební povolení na stavbu Střediska pro výrobu alternativních topných pelet s vlastním energetickým zdrojem, s využitím biomasy suchou fermentací. Dále byla zpracována EIA - posouzení vzhledem k vlivům na životní prostředí, která již byla schválena Krajským úřadem v Ostravě.

V případě zájmu je k nabízeným pozemkům možno dokoupit další pozemky o rozloze cca 7 ha. Je také možno nabízené pozemky rozdělit geometrickým plánem a prodej řešit i po menších částechUvedenou lokalitu je možno napojit na obecní vodovod, který ní přímo prochází a také na vedení vysokého napětí, které se nachází na okraji pozemků, a to po dohodě se spol. ČEZ. Městským úřadem Odry je na uvedené pozemky vydáno stavební povolení na stavbu Střediska pro výrobu alternativních topných pelet s vlastním energetickým zdrojem, s využitím biomasy suchou fermentací. Dále byla zpracována EIA - posouzení vzhledem k vlivům na životní prostředí, která již byla schválena Krajským úřadem v Ostravě.Nabízená lokalita splňuje definici pro území BROWENFIELD, tzn.na případné získání dotací z EU pro revitalizaci dané lokality nebo staveb. V případě Vašeho zájmu Vám zabezpečíme po dohodě komplexní služby pro získání výše uvedené dotace.
Informace uvedené v popisu mají pouze informativní charakter
   Kontaktní osoba
Nevečeřal Logo KONTAKTReal
realitní makléř
 722 320 000, 777 122 059
 
 uložit vizitku .vcf
   Vzkaz makléři / zájem o nemovitost
* Vaše jméno:
* Váš telefon:
* Váš e-mail:
* Zpráva: